Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:
0 212 661 50 14
info@nudedanismanlık.com

Hakkımızda

Nude Danışmanlık > Hakkımızda

Mütevazi Başlangıcımız

Faaliyetine 2010 yılında başlayan NÜDE Danışmanlık Elek. Hizm. Mağ. ve Tic A.Ş, yenilikçi, gelişmelere açık ve geniş vizyonu ile sektörün emin adımlarla ilerleyen firmalarındandır. 3 ayrı Web sitesi ile farklı kategorilerde hizmet vermekte yeni ürünler ve markalar ile sürekli desteklenmekte ve geliştirilmektedir. Türkiye, Avrupa ve Amerika’da Türk markalarının satış ve pazarlamasın itina ile yapan firmalar arasındadır.

ekip-ruhu
“10 yıllık deneyim ve iş bilgimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı tek kaynaktan sağlama konforunu yaşayın!”

İş bilgimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı tek kaynaktan sağlama konforunu yaşayın!

Moda
Sosyal Medya
E-Ticaret

Vizyon

Büyük beden kıyafet tasarımı ,üretimi ve satışında Türkiye’nin en çok bilinen e- ticaret markası olmak, -%100 müşteri memnuniyeti hedefi ile ulusal ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan NÜDE Danışmanlık Elek. Hizm. Mağ. ve Tic A.Ş, bu yolda konularında uzman ve deneyimli bir ekiple faaliyetlerini sürdürmek, -Müşterilerimize kaliteli, zamanında teslimat ve rekabetçi fiyatlar açısından en iyi hizmeti sağlamak

Misyon

“Güzel giyinmek herkesin hakkıdır.” düşüncesiyle büyük beden giyinen bayanların ulaşamadığı modelleri onlar için tasarlamak imal etmek ve şık modern giyinmelerini sağlamak için çalışıyoruz.